banneer
Головна > Продукти

Світлодіодна висока бухти світло житла

Відомості про продукт

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ:

Q: Як термін служби Світлодіодна висока бухти світильник з AC прямий водіння технології?

A: Завдяки AC прямий водіння технології він усуває імпульсний джерело живлення, який впливає на термін служби Світлодіодний світильник. Він також економить одиниць зберігання енергії (наприклад електролітичні Конденсатори, трансформатори і т. д.) і потужнострумових напівпровідникових приладів (наприклад влада транзисторів, МОП-транзисторів тощо). Отже, це зменшує водіння втрати і збільшує ефективність влади. Термін служби водіння може по-справжньому відповідає світлодіодні бісером. Під хорошим радіатор система управління, термін служби Світлодіодна висока бухти світильник цілком може досягти 50000 годин і вище.

Q: Світлодіодна висока Bay світильник з AC прямий водіння технології є non ізольована, так це безпечно?

A: Більшість малопотужних світлодіодні високий бухти вогні на ринку які мають комутації джерела живлення використання non ізольована топології. Врешті-решт, ізольованих імпульсний джерело живлення є відносно меншою в ефективності, більші за розміром і більш дорогих витрат.

Крім того, 100% наших ПС прямих водіння високої бухти ліхтарі відповідають стандарту безпеки і зміцнювати ізоляції тест.

Q: Ваші AC прямий водіння високої бухти світильник приймається ринок з точки зору промінь мерехтіння?

A: На сьогоднішній день, немає не доказ того, що 100 Гц промінь мерехтіння шкідливих для людського організму. Наша продукція все пройшла Японії і нас LED стандарту. Окрім того, у нас немає мерехтіння рішення, яке додає до електролітичні Конденсатори і пройшли CCC, CE сертифікація.

==================================================================================

Наша основна компетенція

1. продукт основної технології

A. Простий, по-справжньому енергоефективні і міцна:

Простий і нижня вартість:

Немає імпульсний джерело живлення, збережіть установки драйвера і влади коробки.

По-справжньому енергоефективні і міцна:

У порівнянні з регулярних Світлодіодний світильник, наші AC прямий водіння світлодіодні високий bay працює більш високої ефективності світловим, вищий коефіцієнт потужності, вищий коефіцієнт конверсії оптичні, знизити просвіту амортизації (LD) менше операційних поточних і довший термін експлуатації.

Вона має менше, ніж 3% просвіту амортизація на рік і менш ніж 20% просвіту амортизації за 8 років. Ми є по-справжньому зелений та ефективним використанням енергії!

B. Безпечної, надійної і гарантії

Всі вогні високий бухти призначені як широкий діапазон напруги і з OPC (перенапруги захисної ланцюга) для того, щоб адаптувати відхилення напруги і різних регіонів.

Наші світлодіодні високий бухти світильників має Модулі напівпровідникові силові уникнути грім і сплеск, має вбудований захист від перевантаження по струму і надмірної спеки. Теплове Пароізоляційна плівка для запобігання витоку. І всі вони пройшли CE, CCC, RoHS UL, FCC сертифікації!

Контроль температури: 40 ° C, МДН-транзистора та IC встановлюються окремо до

забезпечення стабільної діяльності IC.

Гарантія: Так довго, як п'ять років

C. Глобальний єдиним агент ПС прямий водіння технології, CAS

D. Промисловості тенденція: AC прямий водіння світлодіодні високий bay є незворотною тенденція, безумовно стане основний продукт на ринку в найближчому майбутньому!


Розслідування