banneer
Головна > Продукти

Світлодіодна високоякісна теплоотвора

Відомості про продукт

FAQ:

Q: Як довжина світлодіодного високошвидкісного світильника з технологією прямого поводження із змінного струму?

A: Завдяки прямої технології прямого руху змінного струму, він усуває джерело живлення, яке впливає на тривалість світлодіодного світильника. Це також дозволяє заощаджувати блоки зберігання енергії (наприклад, електролітичні конденсатори, трансформатори та ін.) Та високовольтні силові пристрої (наприклад, силові транзистори, транзистори MOS та ін.). Отже, це зменшує втрати водіння та підвищує енергоефективність. Тривалість водіння дійсно може відповідати світлодіодним кулькам. Під гарною системою керування системою теплопостачання, термін служби світлодіодного високошвидкісного світильника може досягати 50000 годин і вище.

Q: світлодіодний високоякісний світильник з технологією прямого переміщення змінного струму не є ізольованим, так що це безпечно?

В: Більшість слабких світлодіодних світлодіодів, що випускаються на ринку, які мають джерела живлення, використовують неізольовану топологію. Зрештою, ізольований комутаційний блок живлення є відносно меншим за ефективністю, більшим за розміром і більш дорогим витратами.

Крім того, 100% наших прямих прямих водіїв високих лайнерів відповідає стандартам безпеки та посилює ізоляційний контроль.

Q: Чи може ваша пряма дорога, що рухається високошвидкісним світильником, може бути прийнята на ринку з точки зору блимання пучка?

В: На сьогодні не існує жодних доказів того, що блискавка 100 Гц пучка шкідлива для людського тіла. Наші продукти мають всі пройдені Японії та американських світлодіодних стандартів. Крім того, у нас також є рішення без фліктера, яке доповнює електролітичні конденсатори та пройшло сертифікацію CCC, CE.

=================================================== ================================

Наша основна компетенція

1. Технічна платформа

За підтримки CAS (Китайської Академії Наук), USTC (Університету Науки та Технології Китаю) та Інституту передових технологій USTC, ми повністю інтегрували технічне рішення G13 у наші модулі високої світлової ефективності EPC (Energy Performance Contracting).

Технологія основної технології

A. Простий, дійсно енергоефективний та витриваліший:

Проста і низька вартість:

Немає комутаційного джерела живлення, збереження установок драйвера та блоку живлення.

По-справжньому енергоефективні та витривалі:

У порівнянні з звичайним світлодіодним світлодіодним світлодіодним світлодіодним джерелом світлодіоди має вищу освітлену ефективність, більший коефіцієнт потужності, більший коефіцієнт оптичної конверсії, зниження деформації просвітлення (ЛД), менший робочий струм і більше тривалість життя.

Вона має менше 3% амортизації люмену на рік та менше 20% амортизації люмену протягом 8 років. Ми дійсно зелені та енергоефективні!

B. Безпечний, надійний та гарантійний

Всі високошвидкісні лампи призначені як для широкого діапазону напруги, так і з OPC (схема захисту від перенапруги) для адаптації коливань напруги та різних регіонів.

Наш світлодіодний високошвидкісний світильник обладнаний варисторами, щоб уникнути грому та напруги, має запобіжник, щоб захистити від надточної та надвисокої температури. Теплоізоляційна плівка для запобігання витоку. І всі вони пройшли сертифікацію CE, CCC, RoHS, UL, FCC!

Контроль підвищення температури: 40 ° C, транзистор MOS та IC встановлені окремо до

Забезпечити стабільну роботу IC.

Гарантія: До п'яти років

C. Глобальний єдиний агент технології прямих перевезень AC на CAS

D. Промисловість Trend: Прямий електродвигун змінного струму світлодіодів високої бухти - це незворотна тенденція, вона безумовно стане основним продуктом на ринку в найближчому майбутньому!


Ви хочете, щоб оптова підібрала високошвидкісну аеродинамічну трубку, виготовлену в Китаї за низькою ціною від одного з провідних виробників та постачальників світлодіодів High Bay Light Fittings? Обладнаний продуктивним таким заводом, FLYING LIGHTING завжди до ваших послуг.

Розслідування