banneer
Головна > Про нас


330701206778938148.jpg

Flying Lighting, провідний виробник зовнішнього світла в Китаї, прагне стати інноваційним брендом в залежності від нашої сильної переваги технології.

Наука створить майбутнє. У 2015 році Flying Lighting встановив стратегічні відносини співпраці з Китайською академією наук (CAS), що означає найвищий рівень науки і техніки в Китаї. На початку 2016 року Flying Lighting опублікував новий виріб LED HIGH BAY LIGHT з прямим переміщенням AC. Нова ексклюзивна технологія світлодіодного прямий Драйвер прямий, безпосередньо від CAS, відкриває тенденцію у світлодіодній освітлювальній індустрії. Базований на багаторічному досвіді виробництва та розвитку вулиць, у 2016 році Flying Lighting опублікував свій розумний вуличний світло та систему revalent. Зросла Технологія та багатий досвід залучають велику кількість фукосу з усього світу.


Ми володіємо заводом понад 3000 М2 та двома магазинами роздрібної торгівлі в місті Гужен, місто вогнів. Всього 200-300 працівників, 15-20 співробітників НДДКР та більше 20 співробітників з маркетингу. Будучи підприємством ISO9001 та ISO 14001, Flying Lighting забезпечує високоякісні, надійні та зелені світлодіодні світильники для зовнішніх світильників як вітчизняних, так і закордонних клієнтів.

Flying Lighting обробляє широкий асортимент світлодіодних ліхтарів, включаючи світлодіодні високошвидкісні вогні, сонячні вуличні ліхтарі, світлодіодні вуличні ліхтарі, китайські стильові світильники, світильники Magnolia, світлодіодні ландшафтні ліхтарі, світлодіодні садові світильники, лампи для рослинництва та світлодіодні ландшафтні освітлювальні рішення

Ми володіємо постійно зростаючим списком дуже щасливих вітчизняних та закордонних клієнтів. Фактично ми йдемо крок далі, де це можливо, для замовлень OEM та ODM для великих проектів, де потрібні унікальні специфікації.